Anglų kalbos olimpiada

Parašyta 2016-04-25 Peržiūros: 263

Balandžio 15 dieną mokykloje įvyko 5 ir 7 klasių anglų kalbos olimpiada. Susirinko gausus būrys norinčių išbandyti savo žinias. Penktokų grupėje I-ąją vietą užėmė 5a klasės mokinė Rugilė Navikaitė (mokyt. J. Bimbienė), II-ąją ir III-ąją vietas (tik vieno balo skirtumu) pasidalino 5a klasės mokinės Saulė Šileikytė ir Austėja Smalakytė (mokyt. J. Bimbienė). Septintokų tarpe I-ąją vietą užėmė 7a klasės mokinė Viktorija Arelytė (mokyt. V. Rinkauskienė), II-ąją vietą laimėjo Saulė Aleknaitė (mokyt. V. Rinkauskienė), III-oji vieta atiteko Karoliui Žiogui (mokyt. R. Sabaliauskienė).
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams.

Anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė