„Čirvirvyro“ šventė Želmenėlyje

Parašyta 2016-02-26 Peržiūros: 282

Vasario 25 d. Utenos vaikų lopšelyje darželyje „Želmenėlis“ vyko lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų šventė „ČIRVIRVYRAS“. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. 1a klasės mokinė Arminta Paškauskaitė (mokytoja Regina Rimkienė) papasakojo „Kaip Rūkas su velniu minojas“.Ignas Petravičius iš 2a klasės pasekė juokų pasaką „Apie tris medžiotojus ir tris kiškius“. Berniukui pasiruošti padėjo mokytoja Aldona Belopetravičienė. 2b klasės mokinys Mantas Jarmalavičius pasekė lietuvių liaudies pasaką „Kaip žmogus meškai rakštį traukė“. Berniuką parengė Loreta Januškevičienė. Visi mokiniai gavo padėkas ir dovanėles.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla