Fotografijų konkursas „Gyvoji gamta“

Parašyta 2016-02-14 Peržiūros: 578

Baigėsi respublikinis vaikų fotografijų konkursas „Gyvoji gamta“, kurį organizavo „Naisių vasaros“ kolektyvas. Vaikai iš visos Lietuvos siuntė nuotraukas. Iš viso buvo gauta virš 2000 fotografijų. Daugiausiai vaikai fotografavo savo augintinius, šunis ir kates, taip pat buvo daug laukinių paukščių stebėtojų. Džiaugiamės, kad 1 vietos laimėtoja tapo mūsų mokyklos 2a klasės mokinės Aivos Varkavičiūtės siųsta nuotrauka. Mergaitė gavo puikų prizą – kelionę į Naisius visai savo klasei. Geriausios nuotraukos savininke paskelbta ir antrokė Agilė Navikaitė. Ji apdovanota padėka ir įspūdingu profesionalių fotografijų albumu „Lietuvos laukinės gamtos fotografijos“.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla