Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

„eTwinning“ projektas

Parašyta 2016-02-12 Peržiūros: 280

Daugelis mūsų mokyklos mokytojų yra prisijungę prie „eTwinning“ bendruomenės Europos mokykloms. Dalyvavimas programos „eTwinning“ projektuose – tai vertinga patirtis ir mokytojams, ir mokiniams. Nes vykdydami projektinę veiklą, bendradarbiaujame ir dalinamės idėjomis ne tik su mūsų šalies bet ir su įvairių Europos valstybių mokyklomis. Mūsų mokykla pateikė paraišką Europiniam projektui „Let,s celebrate Easter together“. Projekto tikslas pasidalinti Velykų tradicijomis tarp įvairių Europos šalių. Praeitą savaitę mūsų prašymą pavirtino Nacionalinė „eTwinning“ tarnyba ir Utenos Vyturių progimnazija tapo šio projekto koordinatore. Jau dabar į projekto veiklą įsijungė 11 mokyklų iš 10 Europos šalių. Veikla prasidėjo. Velykos ne už kalnų...