Atmintis gyva, nes liudija

Parašyta 2015-01-13 Peržiūros: 255

Jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksta pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija", skirta paminėti Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną.
Ir šiemet mūsų mokykla prisijungė prie šios akcijos. Aštuntą valandą languose buvo uždegtos žvakutės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, atmintį ir vienybę. Fojė dailės ir technologijų mokytojos sukūrė kompoziciją, skirtą žuvusiesiems atminti. Pirmosios pamokos metu mokytojai ir mokiniai aptarė 1991 m. sausio 13-osios įvykius, prisiminė kovojusius už Lietuvą ir žuvusius dėl jos laisvės.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla