Knygų Kalėdos mūsų bibliotekoje

Parašyta 2015-12-29 Peržiūros: 318

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ vyko ir mūsų mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkės ragino visus dalintis skaitymo džiaugsmu su kitais. Skaitykloje vyko garsiniai skaitymai „Kalėdinių pasakų stebuklas“. 2-osios b klasės mokiniai deklamavo žiemos eilėraščius. Būrelio „Skaitome, žaidžiame ir vaidiname“ vaikučiai klausėsi pasakos apie švelnukus. O 5-osios b klasės mokiniams vyko integruota pamoka „Kalėdų belaukiant“. Mokiniai skaitė pasaką apie šviesos karalystę, skambėjo rami muzika.
Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, dalyvavusiems akcijoje. O ypatingai dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už padovanotas knygas bibliotekai.