Knygų Kalėdos mūsų bibliotekoje

Parašyta 2015-12-29 Peržiūros: 318

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ vyko ir mūsų mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkės ragino visus dalintis skaitymo džiaugsmu su kitais. Skaitykloje vyko garsiniai skaitymai „Kalėdinių pasakų stebuklas“. 2-osios b klasės mokiniai deklamavo žiemos eilėraščius. Būrelio „Skaitome, žaidžiame ir vaidiname“ vaikučiai klausėsi pasakos apie švelnukus. O 5-osios b klasės mokiniams vyko integruota pamoka „Kalėdų belaukiant“. Mokiniai skaitė pasaką apie šviesos karalystę, skambėjo rami muzika.
Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, dalyvavusiems akcijoje. O ypatingai dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už padovanotas knygas bibliotekai.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla