Pirmaklasių šventė

Parašyta 2015-12-21 Peržiūros: 325

Gruodžio 17 dieną 1-osios a klasės mokiniai pakvietė savo tėvelius ir artimuosius į Kalėdų šventę. Diena buvo ypatinga ne tik pirmaklasiams, bet ir jų tėveliams. Tai pirmosios Kalėdos mokykloje.
Šventė, kurioje buvo tiek daug nuoširdumo, gerumo, jaudulio, noro pasirodyti kuo geriau, greitai prabėgo. Taip neseniai – rugsėjį – nedrąsūs pirmokai žengė į mokyklą, o dabar drąsiai dainavo, šoko, kvietė į ratelį tėvelius. Tikriausiai kiekvienai mamytei virpėjo širdis, kiekvienas tėtis džiaugėsi savo vaiku.
Klasės mokytoja Regina Rimkienė dėkoja mokinių tėveliams už nuoširdų bendradarbiavimą. Ačiū muzikos mokytojai Aldonai Guobužienei ir šokio mokytojai Reginai Šinkūnienei už pagalbą organizuojant šventę.