Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2015_naujienos/2015-11-23_moterys_uz_futbola is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Futbolo festivalis mokykloje

Parašyta 2015-11-23 Peržiūros: 687

Lapkričio 23-ąją dieną mūsų mokykloje nuo pat ankstaus ryto prasidėjo graži futbolo šventė. Į progimnaziją sugužėjo gausybė svečių. Tai Lietuvos futbolo federacijos atstovai, „Utenio“ ekipos nariai bei viena iš projekto „Įgyvendink savo svajones“ ambasadorių šalies moterų rinktinės žaidėja Kamilė Vaičiulaitytė.
Pirmiausia visos renginio dalyvės gavo dovanų marškinėlius. Vėliau futbolo federacijos atstovė Vilma Zurzė papasakojo apie moterų futbolą. Kamilė Vaičiulaitytė – apie savo karjerą ir futbolo aikštėje patirtus nepakartojamus įspūdžius. Mergina drąsino progimnazijos mergaites užsiimti futbolu, teigdama, kad šis žaidimas skirtas ne tik vaikinams.
Oficialiosios dalies pabaigoje žodį tarė „Utenio“ ekipos direktorius Artūras Gimžauskas.
Jis mokyklos socialinei pedagogei Danguolei Bražėnienei įteikė komandos atributikos ir pažadėjo, kad netolimoje ateityje „Utenio“ ekipa pakvies sportuoti ne tik vaikinus, bet ir merginas.
Sporto salėje buvo paruošta 12 futbolo stotelių. Jose darbavosi tiek „Utenio“ žaidėjai, tiek savanoriai bei LFF atstovai. Kiekvienoje stotelėje buvo aiškinami futbolo pratimai ir stebima, ar merginos taisyklingai juos atlieka.
Renginys mergaitėms labai patiko. Čia netrūko juoko, azarto, gerų emocijų.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-23_moterys_uz_futbola{/gallery}