×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-23_moterys_uz_futbola is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Futbolo festivalis mokykloje

Parašyta 2015-11-23 Peržiūros: 291

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-23_moterys_uz_futbola is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Lapkričio 23-ąją dieną mūsų mokykloje nuo pat ankstaus ryto prasidėjo graži futbolo šventė. Į progimnaziją sugužėjo gausybė svečių. Tai Lietuvos futbolo federacijos atstovai, „Utenio“ ekipos nariai bei viena iš projekto „Įgyvendink savo svajones“ ambasadorių šalies moterų rinktinės žaidėja Kamilė Vaičiulaitytė.
Pirmiausia visos renginio dalyvės gavo dovanų marškinėlius. Vėliau futbolo federacijos atstovė Vilma Zurzė papasakojo apie moterų futbolą. Kamilė Vaičiulaitytė – apie savo karjerą ir futbolo aikštėje patirtus nepakartojamus įspūdžius. Mergina drąsino progimnazijos mergaites užsiimti futbolu, teigdama, kad šis žaidimas skirtas ne tik vaikinams.
Oficialiosios dalies pabaigoje žodį tarė „Utenio“ ekipos direktorius Artūras Gimžauskas.
Jis mokyklos socialinei pedagogei Danguolei Bražėnienei įteikė komandos atributikos ir pažadėjo, kad netolimoje ateityje „Utenio“ ekipa pakvies sportuoti ne tik vaikinus, bet ir merginas.
Sporto salėje buvo paruošta 12 futbolo stotelių. Jose darbavosi tiek „Utenio“ žaidėjai, tiek savanoriai bei LFF atstovai. Kiekvienoje stotelėje buvo aiškinami futbolo pratimai ir stebima, ar merginos taisyklingai juos atlieka.
Renginys mergaitėms labai patiko. Čia netrūko juoko, azarto, gerų emocijų.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-23_moterys_uz_futbola{/gallery}

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla