Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015_sveika_puokste is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Dalyvavome kūrybiškumo konkurse „Sveika mūsų puokštė“

Parašyta 2015-10-17 Peržiūros: 212

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras buvo paskelbęs konkursą „Sveika mūsų puokštė“. Kelias dienas mūsų mokyklos fojė puošė linksmos pradinukų puokštės iš daržovių, vaisių, uogų, vaistiniųi ar prieskoninių augalų, gamtinės žaliavos.
Konkurse dalyvavome, laukiame jo rezultatų.

{gallery}2015_naujienos/2015_sveika_puokste{/gallery}