Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Lengvosios atletikos kroso varžybos

Parašyta 2015-10-05 Peržiūros: 446

Š.m. spalio mėn. 1 d. Skaistašilio pušyne prie Utenio stadiono vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Jauniausiųjų, 5-6 kl. mokinių komandą sudarė Greta Baskevičiūtė (6b), Liucija Drazdauskaitė (6c), Gabija Virbūnaitė (6a), Ignas Petrovas (6c), Arnas Šaltis(6c) ir Kajus Kviklys (6c). Šioje grupėje geriausiai pasirodė Greta Baskevičiūtė, kuri individualioje įskaitoje užėmė III-ąją vietą. Vyresnių mūsų mokyklos mokinių komandai atstovavo Fausta Rukauskaitė (7a), Gabija Baskevičiūtė (7a), Kamilė Smalakytė (7b), Deividas Žukauskas (8a), Dovydas Vitkus (8a) ir Rokas Točilovas (8a). Iš berniukų geriausiai sekėsi Rokui, kuris užėmė V-ąją, o tarp mergaičių sau lygių neturėjo ir I-ąją vietą iškovojo Fausta Rutkauskaitė. Gabija Baskevičiūtė nedaug atsiliko nuo Faustos ir pelnė garbingą III-ąją vietą. Bendroje įskaitoje mūsų mokykla užėmė III-ąją vietą.