Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Projektinių darbų konferencija Vyturių progimnazijoje

Parašyta 2015-06-04 Peržiūros: 315

Besibaigiant mokslo metams Vyturių progimnazijoje vyko mokinių projektinių darbų konferencija. 17 progimnazijos mokytojų dar rudenį pasinaudojo projektų metodo galimybėmis ir nedidindami mokinių krūvio, pateikė mokiniams tokių užduočių, kurios atrodė lyg pramoga, tik reikėjo išmokti planuoti ir laiku atlikti darbus. Iš tikrųjų reikėjo ir daugiau: išmokti mokytis, bendrauti, suprasti daug naujų dalykų, būti atsakingam ir aktyviam, reikėjo iniciatyvumo ir kūrybingumo. Kiekvienas galėjo išreikšti savo ypatingus sugebėjimus.

Konferencijos metu apie 50 aktyviausių šeštųjų – aštuntųjų klasių mokinių mokėsi motyvuoti savąją nuomonę, kiti mokėsi išklausyti ir toleruoti draugų nuomones. Aktų salėje vyko geriausių projektinių darbų konferencija, buvo pristatyti 25 projektai.
Projektų metodo nauda konkreti: mokymas keičiamas į mokymąsi, naudojama daugiau įvairių informacijos šaltinių, teorija taikoma praktikoje, iš praktinių rezultatų atliekami teorinio pobūdžio apibendrinimai. Projektinis metodas didina mokinių mokymosi motyvaciją, nes informacija renkama ir apdorojama sau, savo projektui.