Būrelių mugė

Parašyta 2015-06-03 Peržiūros: 448

Ką veiksime po pamokų? Ką dar galime daugiau, geriau, smagiau nuveikti laisvalaikiu, neišeidami iš mūsų mokyklos? Kas dalyvavo būrelių mugėje, atsakymus tikrai žino.
Pirmųjų – ketvirtųjų klasių moksleiviams buvo pasiūlyti net 7 būreliai: folkloro grupė, saviugdos centras „Čia ir dabar“, dainavimo būrelis, informacinių technologijų būrelis „Mokausi, smalsauju, žaidžiu“, meninių kompetencijų ugdymo būrelis „Kūrybos taku“, gatvės šokių būrelis bei dailės būrelis.

Vyresnieji irgi turės iš ko rinktis. Čia buvo pateiti net 8 siūlymai: fotografijos būrelis „Fotomotyvas“, gatvės šokių būrelis, bendrojo fizinio rengimo ir judriųjų žaidimų būrelis, įvairių daiktų kūrimo ir apipavidalinimo būrelis „Jaunieji dizaineriai“, informacinių technologijų būrelis „Kompiuterinė grafika“, dainos studija ir estradinis ansamblis, turistų ekologinio turizmo būrelis, profesinio veiklinimo būrelis.
Penkiolikai mokyklos neformaliojo švietimo būrelių vadovaus 15 mokytojų: Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė, Roma Jančauskienė ir Rasutė Stauskienė, Diana Jurgelevičienė, Galina Šerlatienė, Rima Raudonienė, Aidas Tijūnėlis, Aldona Belopetravičienė, Edita Ramelienė, Artūras Savickas, Linvydas Žlabickas, Asta Kaškauskienė, Regina Zapolskienė.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla