Respublikinė lankstinukų paroda „Lietuvos kamieno šakos plačios“

Parašyta 2015-05-29 Peržiūros: 410

„Tenai senoliai sėjo javą
Ir kūrėsi gražius miestus,
Ten platūs vieškeliai keliavo
Per kalnus, per miškus, raistus“
Garsi pokario Lietuvos poetė Salomėja Neris taip savo eilėraštyje „Myli tėviškę lietuvis“ apibūdina mūsų šalį parodydama, kad ji yra nepaprastai turtingas, savo tradicijas ir kalbą išsaugojęs kraštas. Lietuva yra tarsi didžiulis medis. Su savo šaknimis, kamienu ir ypač plačiai išsikerojusiomis šakomis, marga, spalvinga lapija. Lietuvių kalba yra viena seniausių Europoje, papročiai siekia gūdžiausius laikus. Tačiau dar įdomesnį šį medį daro tai, kad mūsų kalba nėra vienoda, kad papročiai skiriasi kiekviename Lietuvos kampelyje.

Atsižvelgdami į seimo sprendimą 2015 – tuosius paskelbti etnografinių regionų metais, Vilniaus Barboros Radvilaitės mokykla surengė lankstinukų parodą „Lietuvos kamieno šakos plačios“. Paroda vyko 2015 m. gegužės 11–20 dienomis. Joje dalyvavo 4a klasės mokiniai: Gabija Gaučytė, Benediktas Bimba, Saulė Šileikytė, Rugilė Navikaitė, Justas Gaučys, Kamilė Kraujelytė, Kamilė Šimonėlytė, Gabija Tumelionytė, Austėja Smalakytė.
Džiaugiuosi, kad mokiniai domisi regiono tradicijomis, papročiais, rodo kūrybinę iniciatyvą.


4a klasės mokytoja Regina Rimkienė

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla