Lietuvos vaikų pasakos – 2015

Parašyta 2015-05-10 Peržiūros: 261

Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 8-asis mažųjų rašytojų konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ baigiamasis renginys. Jame dalyvavo mūsų mokyklos 1a klasės mokiniai Ieva Motiejūnaitė, Ugnė Kvartūnaitė ir Ugnius Timofejevas su mokytoja Aldona Belopetravičiene.
Iškilmingame renginyje buvo pagerbti gražiausių pasakų jaunieji kūrėjai ir pristatyta naujoji jų kūrybos rinktinė „Lietuvos vaikų pasakos“. Dalyvius sveikino garbingi šalies, kultūros bei švietimo organizacijų atstovai. Vaikučius apdovanojo padėkos raštais ir dovanėlėmis. Taip pat vaišino saldainiais, jogurtais ir sūreliais.
Kauno Valstybinio lėlių teatro aktoriai visiems parodė spektaklį „Pasakų karaliaus teatras“.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla