Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Parašyta 15 Geg 07 Peržiūros: 238

Š. m. gegužės mėn. 5 d. įvyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mokiniai varžėsi 60 m bėgimo, kamuoliuko metimo, šuolio į tolį ir 500 m bėgimo rungtyse, asmeninėje ir komandinėje įskaitose. Geriau šį kartą pasirodė mūsų mokyklos mergaičių komanda, kuri aplenkusi visas savo varžoves iškovojo I-ją vietą. Mūsų mokyklos mergaičių komandai atstovavo Greta Baskevičiūtė (5b), Fausta Rutkauskaitė (6a), Ernesta Samarskytė (6a), Sandra Kuosaitė (7b) ir Ugnė Maknytė (7b). Asmeninėje įskaitoje iš mergaičių geriausiai pasirodė Fausta. Ji iš 19 dalyvių užėmė II-ją vietą. Taip pat gerai pasirodė Ernesta, kuri bendroje asmeninėje įskaitoje pelnė aukštą 6 vietą. Vyturių progimnazijos berniukų komanda, kuriai atstovavo Pijus Baltuškonis (6a), Diteris Šapoka (6a), Donatas Vilčinskas (7b), Edvinas Venslovas (7b), Justinas Dūda (7b), Rokas Točilovas (7a), Anris Jarmalavičius (7a) ir Mindaugas Matonis (7a), pasirodė kiek kukliau, pelnydama III-ją vietą. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Rokui. Iš 25 dalyvių jis užėmė 7 vietą.