Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Parašyta 2015-05-07 Peržiūros: 485

Š. m. gegužės mėn. 5 d. įvyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mokiniai varžėsi 60 m bėgimo, kamuoliuko metimo, šuolio į tolį ir 500 m bėgimo rungtyse, asmeninėje ir komandinėje įskaitose. Geriau šį kartą pasirodė mūsų mokyklos mergaičių komanda, kuri aplenkusi visas savo varžoves iškovojo I-ją vietą. Mūsų mokyklos mergaičių komandai atstovavo Greta Baskevičiūtė (5b), Fausta Rutkauskaitė (6a), Ernesta Samarskytė (6a), Sandra Kuosaitė (7b) ir Ugnė Maknytė (7b). Asmeninėje įskaitoje iš mergaičių geriausiai pasirodė Fausta. Ji iš 19 dalyvių užėmė II-ją vietą. Taip pat gerai pasirodė Ernesta, kuri bendroje asmeninėje įskaitoje pelnė aukštą 6 vietą. Vyturių progimnazijos berniukų komanda, kuriai atstovavo Pijus Baltuškonis (6a), Diteris Šapoka (6a), Donatas Vilčinskas (7b), Edvinas Venslovas (7b), Justinas Dūda (7b), Rokas Točilovas (7a), Anris Jarmalavičius (7a) ir Mindaugas Matonis (7a), pasirodė kiek kukliau, pelnydama III-ją vietą. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Rokui. Iš 25 dalyvių jis užėmė 7 vietą.