Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Parašyta 2015-05-07 Peržiūros: 379

Š. m. gegužės mėn. 5 d. įvyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mokiniai varžėsi 60 m bėgimo, kamuoliuko metimo, šuolio į tolį ir 500 m bėgimo rungtyse, asmeninėje ir komandinėje įskaitose. Geriau šį kartą pasirodė mūsų mokyklos mergaičių komanda, kuri aplenkusi visas savo varžoves iškovojo I-ją vietą. Mūsų mokyklos mergaičių komandai atstovavo Greta Baskevičiūtė (5b), Fausta Rutkauskaitė (6a), Ernesta Samarskytė (6a), Sandra Kuosaitė (7b) ir Ugnė Maknytė (7b). Asmeninėje įskaitoje iš mergaičių geriausiai pasirodė Fausta. Ji iš 19 dalyvių užėmė II-ją vietą. Taip pat gerai pasirodė Ernesta, kuri bendroje asmeninėje įskaitoje pelnė aukštą 6 vietą. Vyturių progimnazijos berniukų komanda, kuriai atstovavo Pijus Baltuškonis (6a), Diteris Šapoka (6a), Donatas Vilčinskas (7b), Edvinas Venslovas (7b), Justinas Dūda (7b), Rokas Točilovas (7a), Anris Jarmalavičius (7a) ir Mindaugas Matonis (7a), pasirodė kiek kukliau, pelnydama III-ją vietą. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Rokui. Iš 25 dalyvių jis užėmė 7 vietą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla