Pirmokai dalyvavo „Švyturėlio“ šventėje

Parašyta 2015-03-25 Peržiūros: 311

Kovo 24 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje vyko rajono mokyklų pirmokų „Švyturėlio“ šventė. Pirmokai pasitikslino žinias įveikdami įvairias rungtis: atsakinėjo į klausimus apie saugų elgesį gatvėje, kaip ir kada kviesti gelbėtojus, bintavo draugo „sužeistą“ ranką, dėliojo kelio ženklų dėlionę, lenktyniavo estafetėse, piešė saugaus eismo tema.
Mūsų mokyklos komanda „Vyturiukai“ (1a kl. - Ugnius Timofejevas, Emilija Petrulionytė, Ugnė Kvartūnaitė, 1b kl. - Gabrielė Skvarnavičiūtė ir Alistėja Gaižutytė) tapo saugiausia „Švyturėlio“ šventės komanda. „Vyturiukams“ pasiruošti padėjo jų mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Loreta Januškevičienė. Dėkojame šventės organizatoriams už puikiai organizuotą popietę ir dovanėles.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla