Pirmokai dalyvavo „Švyturėlio“ šventėje

Parašyta 2015-03-25 Peržiūros: 311

Kovo 24 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje vyko rajono mokyklų pirmokų „Švyturėlio“ šventė. Pirmokai pasitikslino žinias įveikdami įvairias rungtis: atsakinėjo į klausimus apie saugų elgesį gatvėje, kaip ir kada kviesti gelbėtojus, bintavo draugo „sužeistą“ ranką, dėliojo kelio ženklų dėlionę, lenktyniavo estafetėse, piešė saugaus eismo tema.
Mūsų mokyklos komanda „Vyturiukai“ (1a kl. - Ugnius Timofejevas, Emilija Petrulionytė, Ugnė Kvartūnaitė, 1b kl. - Gabrielė Skvarnavičiūtė ir Alistėja Gaižutytė) tapo saugiausia „Švyturėlio“ šventės komanda. „Vyturiukams“ pasiruošti padėjo jų mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Loreta Januškevičienė. Dėkojame šventės organizatoriams už puikiai organizuotą popietę ir dovanėles.