Antrokų protų mūšis „Pažįstu Lietuvą“, skirtas kovo 11-ai

Parašyta 15 Kovas 13 Peržiūros: 172

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 metų sukaktį 2a ir 2b klasių mokiniai paminėjo Utenos kraštotyros muziejuje. Muziejaus direktorė Lilija Jovarienė papasakojo apie Lietuvos praeitį, atributiką, kaimynus. Mokiniai žiūrėjo filmuką apie Nepriklausomybės akto pasirašymą, giedojo „Tautišką giesmę“. Vėliau vaikai varžėsi protų mūšyje „Pažįstu Lietuvą“. Visų komandų rezultatai parodė, kad mokiniai domisi Lietuvos istorija, pažįsta Lietuvą garsinančius žmones, brangina ir didžiuojasi savo Tėvyne.

Šia proga inicijuojama akcija „Lietuvai ir man“, kurią globoja Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Akcijos metu visi kviečiami rišti trispalves apyrankes – Lietuvai ir sau. Apyrankės – draugystės ir vienybės ženklas. Visi antrokėliai draugiškai padėdami vienas kitam rišo apyrankes ir didžiavosi jas ryšėdami.