Konkursas „Metų ketvirtokas“

Parašyta 2015-03-06 Peržiūros: 402

Progimnazijos mažieji abiturientai ilgai ruošėsi reikšmingam konkursui „Metų ketvirtokas“. Konkursas vyko dviem etapais. Pirmiausia iš kiekvienos klasės buvo išrinkta po penkis intelektualiausius mokinius. Kovo 3-ąją dieną jie buvo pakviesti į antrąjį konkurso turą. Tarp moksleivių vyko tikra kova. Surinkę po lygiai taškų nugalėtojais tapo 4 a klasės mokinė Saulė Šileikytė (mokytoja Regina Rimkienė) ir 4 b klasės mokinys Dovydas Mintautas (mokytoja Regina Šinkūnienė) Kovo 17-ąją dieną moksleiviai savo jėgas išbandys rajoniniame „Metų ketvirtoko“ konkurse. Palinkėkime šiems šauniems vaikams sėkmės.
Konkurso organizatorės pradinių klasių mokytojos Diana Jurgelevičienė ir Rima Raudonienė