Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas

Parašyta 2023-02-28 Peržiūros: 66

Mūsų progimnazijos biblioteka kartu su pradinių klasių mokytoja Aldona Belopetravičiene, dailės mokytoja Edita Rameliene, anglų kalbos mokytojomis Rima Paukštiene, Ramune Sabaliauskiene ir mokiniais tradiciškai dalyvavo Tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte. Šis projektas apima mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai rašo laiškus, pristato save, savo šalį, mokyklą ir siunčia padarytus skirtukus į kitas šalis. Kruopščiai ir su džiaugsmu sukurti skirtukai iškeliavo į Quitman vidurinę mokyklą Arizonoje, JAV ir į dvi pagrindines mokyklas Kroatijoje. Jau sulaukėme skirtukų ir knygos iš už Atlanto. Labai smagu dalyvauti projekte, kuris skatina kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir meilę knygoms.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė