Išvyka pas mažuosius draugus

Parašyta 2023-02-08 Peržiūros: 70

2023 02 07 Isvyka pas mazuosius draugusVasario 7 dieną 5 klasių etikiečiai (mokiniai, lankantys etikos pamokas) viešėjo Utenos gyvūnų globos namuose. Išvykos tikslas, kad patvirtintume posakį „Apie dorybes svarstome ne tam, kad žinotume, kas jos yra, o tam, kad taptume gerais žmonėmis“ (Aristotelis). Šiandien mokiniai, padedami tėvelių, gerumu dalinosi su mažaisiais mūsų draugais. Vežė gyvūnams maisto ir paklotėlių, būdami vietoje aptarėme gyvūnų teises. Visus sužavėjo atsidavusių darbuotojų ir savanorių darbas. Virš 400 gyvūnų čia leidžia savo dienas. Visus reikia pamaitinti, išvalyti jų kambarius, narvus, suduoti vaistus, perrišti žaizdas, pavedžioti, pažaisti su jais. Mus pasitikusi darbuotoja išsakė mintį: „Gyvūnai negali kalbėti. Tad kalbėti už juos turime mes, žmonės“.

Kviečiame visus bendruomenės narius nors minimaliai prisidėti prie pagalbos Utenos rajono gyvūnų globos namams. Mažiesiems mūsų draugams pagalbos reikia visada.

P.S. dėkojame spec. pedagogei Audronei Gasparskaitei už palaikymą ir prisidėjimą prie lauknešėlių.

Danguolė Bražėnienė
Socialinė pedagogė ir etikos mokytoja