Padėjome šuneliams ir katytėms

Parašyta 2015-02-23 Peržiūros: 256

Pradinių klasių mokytojos Loreta Januškevičienė ir Regina Rimkienė organizavo akciją, skirtą Utenos gyvūnų globos namų augintiniams. Joje dalyvavo mokyklos 1-ųjų – 4-ųjų klasių mokiniai. Jie atnešė ėdalo šunims ir katėms, paklotėlių. Mokiniai, dalyvavę akcijoje, gavo padėkas, o aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti išvyka į Gyvūnų globos namus. Nuvykusius maloniai pasitiko darbuotojos. Vaikai perdavė atvežtas dovanėles. Išklausę instruktažą, pasivaikščiojo, pakalbino šių namelių gyventojus. Darbuotojos papasakojo, kaip gyvūnai patenka į globos namelius, kaip jais rūpinasi.