ERASMUS+ projekto „English and ICT: an Interdisplinnary Approach“ dalyvių susitikimas Lietuvoje

Parašyta 2022-10-04 Peržiūros: 115

Jau trečius metus Utenos švietimo centras vykdo tarptautinį ERASMUS+ projektą „English and ICT: an Interdisplinnary Approach“, finansuojamą iš Europos Sąjungos Erasmus+ programos lėšų. 2022 m. rugsėjo 18-22 d. vyko projekto dalyvių susitikimas Lietuvoje. Gausus būrys mokytojų ir suaugusiųjų besimokančiųjų (66 dalyviai) iš dviejų Ispanijos, trijų Italijos ir vienos Turkijos švietimo įstaigų apsilankė mūsų šalyje. Projekto dalyvių susitikime dalyvavo ir mokytojai iš Vyturių progimnazijos Edita Ramelienė, Linas Vaitiekėnas ir Ramunė Sabaliauskienė. Susitikimo metu dalyviai darė pranešimus anglų kalba tema „Įspūdingiausios mano šalies vietos“, žiūrėjo video filmus, bendravo žaisdami komandos formavimo žaidimus, sprendė matematinius galvosūkius, kūrė smagius ketureilius, mokėsi šokti ir dainuoti šalių nacionalinius šokius bei dainas, tyrinėjo šalį edukacinių išvykų į Vilnių, Trakus ir Kauną metu. Kiekviena komanda foto nuotraukose įamžino jiems labiausiai patikusius momentus, kurie tapo susitikimo akimirkų koliažais. Nors dalyviai buvo skirtingo amžiaus (nuo 18 iki 70+) visus suvienijo bendri juokai, pasakojimai, įspūdžiai ir pažinimo džiaugsmas.

Projekto koordinatorė Ramunė Sabaliauskienė