„Išmanusis susigaudymo žygis“ Užpalių apylinkėse

Parašyta 2022-05-30 Peržiūros: 176

Gražią, saulėtą ir šiltą gegužės 23-iosios dieną 5b klasės mokiniai lankėsi Užpalių apylinkėse. Ten jie dalyvavo „Išmaniajame susigaudymo žygyje“. Pradžioje programos vadovas Giedrius Indrašius mokinius „nukėlė“ į akmens amžių, kuriame mokiniai naudodami primityvius įrankius atliko komandines užduotis: bandė pataikyti į taikinį, numušti medinį rutulį, pereiti įsivaizduojamą pelkę, kiek galima ilgiau išsilaikyti ant rąsto, traukti virvę. Tačiau šios linksmos užduotys, pasirodo, buvo tik apšilimas - mokinių dar laukė kelių kilometrų kelionė pėsčiomis. Jos metu reikėjo mokėti naudotis žemėlapiu, išmaniųjų programėlių pagalba surasti nežinomus augalus, debesis, nufotografuoti pastebėtus vabalėlius, drugelius. Reikėjo užkopti į Šeimyniškių piliakalnį, Sukilėlių kalnelį, aplankyti kitas apylinkėse esančias įdomybes ir atlikti užduotis.
Po žygio stovyklavietėje laukė kitos pramogos: laužo įkūrimas dviem degtukais, kepti zefyrai ir dešrelės, žaidimai su kamuoliu. O kur dar galimybė prie konglomerato uolų pasijusti tikrais Olimpo dievais!
Laikas gamtoje prabėgo greitai. Buvo smagu!

5B klasės auklėtoja Vita Pimpienė