Protmūšis „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Parašyta 2022-03-14 Peržiūros: 184

Koks ežeras giliausias? Kokia upė ilgiausia? Koks pirmasis Lietuvos Respublikos prezidentas? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie Lietuvą turėjo atsakyti 1-4 klasių mokiniai, kurie dalyvavo protmūšyje „Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirtame Kovo 11d. - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Iš kiekvienos klasės buvo atrinkta po penkis mokinius, kurie varžėsi antrame ir trečiame etape. Vaikai galėjo pademonstruoti savo žinias, pasivaržyti, sužinoti daug naujo, o svarbiausia, prasmingai ir nuotaikingai praleisti laiką. Visų pradinių klasių mokiniai mokėsi šokius skambant dainoms „Tu Lietuva, Tu mana“ bei „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Teisingai į protmūšio klausimus atsakę vaikai buvo apdovanoti. Smagu, kad vaikai džiaugėsi ne tik laimėjimais, bet ir pagilintomis žiniomis apie savo tėvynę Lietuvą.

Mokytoja Aldona Guobužienė
Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė