Meninio skaitymo konkursas

Parašyta 2022-02-08 Peržiūros: 179

2022 02 07 Meninio skaitymo konkursasVasario 7 dieną Vyturių progimnazijos mokiniai dalyvavo Meninio skaitymo popietėje. Buvo gera klausytis mokinių deklamuojamų eilėraščių, prozos ištraukų. Vyravo pakili nuotaika. Popietės kulminacija – 7a klasės mokinių kompozicija pagal Antuano de Sent Egziuperi alegorinę pasaką „Mažasis princas“.
Pirmoji vieta atiteko 8a klasės mokiniui Ignui Petravičiui ir jis buvo deleguotas atstovauti rajoniniame meninio skaitymo konkurse, kuriame laimėjo trečiąją vietą. Ignas skaitė Dainos Opolskaitės ištrauką „Ir vienąkart, Riči“. 6b klasės mokinei Saulei Kaziukaitytei atiteko garbinga antroji vieta, ji irgi dalyvavo rajoniniame meninio skaitymo konkurse, kur deklamavo J. Erlicko eilėraštį „Vėjiniai malūnai“ ir užėmė antrąją vietą. Trečiąja vieta pasidalijo 5b klasės mokinė Gabija Černiauskaitė ir 8a klasės mokinė Miglė Mickonytė.
Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams. Jūs nuostabūs!

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė