6a klasės mokinių edukacinė profesinio veiklinimo išvyka į Utenos regioninį profesinį mokymo centrą

Parašyta 2022-01-14 Peržiūros: 184

Sausio 12 d. 6a klasės mokiniai lankėsi Utenos regioniniame profesiniame mokymo centre. Čia jie susipažino su staliaus, apdailininko, mechaniko ir virėjo profesijomis. Grupelė mokinių išmoko pagaminti skanias ir kvepiančias bandeles, spurgas. Automobilių remonto laboratorijoje berniukai sužinojo, kokių savybių turi turėti būsimasis mechanikas, kaip mokiniai mokomi atlikti automobilio techninio aptarnavimo ir remonto darbus. Kiti mokiniai pasigamino dailias dėžutes iš medžio ir plačiau susipažino su staliaus profesija. Šeštokai „pasimatavo“ ir dažytojo, plytelių klojėjo, tinkuotojo profesijas. Dėkojame regioninio profesinio centro mokytojams už turiningą, nuoširdžią, įdomią ir naudingą viešnagę.

Mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė