Pradinukų Kalėdos

Parašyta 2021-12-29 Peržiūros: 268

Paskutinę šių metų mokslo dieną mokykloje vyko Kalėdinė pradinukų šventė.
1a, 1b ir 2a klasių mokiniai vaidino spektaklius apie tai, kaip žvėreliai laukia Kalėdų senelio. Vaidinimai vaikams suteikė gerų emocijų ir supratimą, kad prieš šv. Kalėdas reikia pamiršti visas bėdas ir atleisti visas skriaudas.
3 ir 4 klasių mokiniai šventė klasėse. Jie buvo pasiskirstę į komandas. Vaikai dainavo, vaidino, deklamavo, žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis, apsikeitė dovanėlėmis, sakė vieni kitiems šventinius palinkėjimus.
4a klasės mokiniai nuo Advento pradžios stengėsi padaryti kuo daugiau gerų darbų. Buvo išrinkti nugalėtojai. Jais tapo Nojus Šlepetys, Smiltė Kavaliauskaitė, Beatričė Trainytė. Mokytoja juos apdovanojo knygelėmis ir pagyrimo raštais.
Pradinukai prisiminė Kūčių ir šv. Kalėdų papročius, tradicijas ir burtus. Šventė baigėsi šokiais ir diskoteka. Mokiniai gavo pačias geriausias dovanas: plačias šypsenas, skardų juoką, puikią nuotaiką ir dėmesį vienas kitam.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė