Kuriu pasaką, kad gyvenimas būtų pasaka...

Parašyta 2021-11-03 Peržiūros: 338

2021 11 03 Kuriu pasakaPagaliau! Pagaliau knyga „Kuriu pasaką“ mūsų rankose. YPATINGA knyga, nes pasakas mokiniai kūrė YPATINGU pandeminiu laikotarpiu, kai karantinas ilgam visus uždarė savuose namuose, kai nuotolinės pamokos buvo neišbandyta naujiena, kai gležni penktokų piršteliai tekstą rinko kompiuteriu ir tai buvo naujas iššūkis – rašyti be klaidų arba išmokti naudotis teksto redaktoriumi.
Reikėjo tik pamatyti spindinčias septintokų akis, kai mokytoja skaitė pasakų pradžias. Buvo smagu atpažinti savo pasakas, nors ir kurtas prieš pusantrų metų. Kiek emocijų, nustebimo ir smagaus juoko išgirdome pamokoje. Pasakų tekstai iliustruoti pačių mokinių – integracinės sąsajos su dailės pamokomis (Dėkojame dailės mokytojai Editai Ramelienei).
Viskas praeina, net ir karantinas, tačiau lieka mūsų svajonės, kad gyvenimas vertas pasakos. Už knygos leidimą dėkingi bibliotekininkei Danutei Slavinskienei.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė