Minime Europos kalbų dieną

Parašyta 2021-09-28 Peržiūros: 229

5b klasės mokiniai susipažino su Europos šalimis, dirbdami grupelėse Europos žemėlapyje nuspalvino šalis jų vėliavų spalvomis. 6a klasės mokiniai pasitikrino žinias apie Europos šalis, kalbų ir kultūrų įvairovę, sprendė viktorinos klausimus, piešė plakatus. Kiekviena grupė ieškojo žodžių „kalba“, „draugai“, „šeima“ kitomis Europos šalių kalbomis.

5b ir 6a kl mokiniai žaidė interaktyvų žaidimą „Ką žinau apie Europos Sąjungą?“ bei turėjo atspėti kokią užsienio kalbą girdi. 6b, 7 ir 8 klasių mokiniai Europos kalbų dienai žemėlapiuose ieškojo Europos šalių, sužinojo, kad Europos geografinis centras yra Lietuvoje, prisiminė angliškus Europos šalių ir kalbų pavadinimus, diskutavo, kodėl kalbų mokėjimas toks svarbus šiuolaikiniame globaliame pasaulyje. Mokėsi pasakyti ir užrašyti žodį „TAIP“ įvairiomis kalbomis, darė kolektyvinius kūrybinius darbus – vėliavėles, ant kurių nupiešė pasirinktos Europos šalies vėliavą, užrašė šalies pavadinimą ir žodį „Taip“ tos šalies kalba. Vėliavėles 6b klasės mokiniai kartu su mokyklos bibliotekos vedėja Danutė pakabino bibliotekos erdvėse. Pamokų metu, naudodamiesi Kahoot programa, mokiniai taip pat atliko interaktyvias užduotis kalbų tema. Žaismingas pamokų laikas ne tik įtvirtino turimas žinias, bet ir papildė naujomis.

Užsienio kalbų mokytojos, bibliotekos vedėja