Gražiausi linkėjimai Lietuvai iš mažos širdelės

Parašyta 2021-02-02 Peržiūros: 403

Kasmet šventiniu laikotarpiu linkime savo artimiesiems, kad ateinantys metai būtų geresni, produktyvesni ar kūrybiškesni. Šiais metais galėjome pačių gražiausių norų linkėti ne tik artimiesiems, bet ir Lietuvos valstybei!
Ar vaikai pajuto, kas yra Lietuva? Kodėl Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji yra svarbios Lietuvai?.. Visa tai stengėmės perteikti vaikams paprastais žodžiais: esame laisva šalis, turime savo žemę, žmones, kultūrą, papročius, kalbą, simbolius – herbą, vėliavą, himną. Žinome trispalvės spalvas: geltona spalva – tai saulė, žalia – tai laukų spalva, raudona spalva – tai kraujas, kartu jos – tai Lietuva. 3a klasės mokiniai rašė ir piešė linkėjimus Lietuvai– nuostabius, vaikų širdies balso padiktuotus žodžius. Stengiamės ugdyti vaikų pilietiškumą ir bendruomeniškumą. Džiaugiamės, sulaukę Padėkos iš Lietuvos valstybės pažinimo centro.
Šiandien mūsų vaikai laimingi, gyvendami laisvoje Lietuvoje, galėdami kalbėti lietuviškai, puoselėti bent dalelę mūsų senolių tradicijų...

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė