Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro rinkiminis rudens mokinių savivaldų forumas 2020

Parašyta 2020-09-11 Peržiūros: 17

Kartu su naujais mokslo metais atkeliavo ir LMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro (toliau – LMS Utenos MSIC) Rinkiminis Rudens mokinių savivaldų forumas 2020, kuris vyko rugsėjo 11 dieną 14 valandą Utenos rajono savivaldybės (Utenio a. 4, Utena) posėdžių salėje (III a.).
Utenos Vyturių progimnaziją forume atstovavo 7a klasės mokiniai E. Petrulionytė ir D. Arbočius bei mokinių savivaldos kuratorės R. Sabaliauskienė ir D. Šeduikė.
Forumo metu buvo pristatoma LMS Utenos MSIC metų veiklos – Pirmininkės Karolinos Pinkevičiūtės kadencijos – ataskaita, išrinktas asmuo, užimsiantis LMS Utenos MSIC Pirmininko poziciją 2020–2021 m. m., mokinių savivaldų nariams buvo pasakojama apie LMS veiklą bei struktūrą.
Naująja LMS Utenos MSIC pirmininke 2020 – 2021 mokslo metams buvo išrinkta Akvilė Juškaitė.

Mokinių savivaldos kuratorė R. Sabaliauskienė