Tvirta atminties gija ir įkvepiantis pavyzdys

Parašyta 2020-06-12 Peržiūros: 372

2020 06 11 Tvirta atminties gija ir ikvepiantis pavyzdysŠį sekmadienį, birželio 14d., Lietuvoje bus iškeltos valstybinės vėliavos su juodais kaspinais, vyks Gedulo ir vilties dienos renginiai. Lietuva prisimena ir gerbia sovietų okupacijos metais ištremtųjų savo piliečių atminimą.

Tačiau yra dar vienas ypatingas atminties projektas, kuriame 14 metų dalyvauja Lietuvos jaunimas. Tai ekspedicija „Misija Sibiras“, kurios dalyviai tvarko ištremtųjų lietuvių kapavietes Sibire ir susitinka su tremtinių palikuonimis.

Didžiuojamės, kad šiame projekte dalyvavo ir buvusi mūsų mokyklos mokinė Monika Kaškauskaitė.

Antrajame susitikime su progimnazijos bendruomene Monika papasakojo apie ekspedicijos „Misija Sibiras“ prasmę, pasidalino išgyventa patirtimi ir širdyje subrandintomis vertybėmis.

„Ar, keliaujant į Kazachstano stepes, į kuprinę dėti megztinį, ar kryžių?“ – ką atsakytume į šį Monikos klausimą?

Dėkojame Monikai už prasmingą veiklą ir įkvepiantį pavyzdį!

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė

ir socialinių m. mokytojų metodinė grupė