Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Ugdymas karjerai – pažintis su chirurgo profesija

Parašyta 2020-06-08 Peržiūros: 60

„Į savo veiklą įdedu daug pastangų ir širdies“, - sako vaikų chirurgė, buvusi mūsų mokyklos mokinė ir prezidentė Rūta Mačiulytė.
Susitikime su penktokais, šeštokais ir mokinių savivaldos nariais Rūta pasakojo apie turiningą, aktyvų, pripildytą mokymosi ir įvairių projektų laiką mokykloje. Rūta mokykloje ne tik ėjo prezidentės pareigas, bet ir šoko, vaidino, giedojo bažnyčios jaunimo chore, puikiai mokėsi, domėjosi biologija ir gamta. Bibliotekininkė Danutė prisiminė, kad prezidentė Rūta suorganizavo akciją ir padovanojo bibliotekai knygų, kurias skaito mokyklos mokiniai ir dabar.
Šiuo metu Rūta dirba Vilniaus respublikinėje vaikų ligoninėje vaikų chirurge. Rūta jautriai pasakojo apie savo darbo (labiau tiktų žodis - pašaukimo!) su mažaisiais ligoniukais kasdienybę, apie atidumą, įsiklausymą, apie tai, kiek daug lemia ir gydytojo profesionalumas, ir viltį teikiantys žodžiai.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Rūta - mūsų mokyklos mokinė! Jos padovanotas laikas, švytinti šypsena, nuoširdus pokalbis su mokiniais įkvėpė ir padrąsino mus visus dalintis bei atverti savo talentus.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė,

mokytojos Ramunė Sabaliauskienė ir Roma Jančauskienė