Būrelis „SPORTUOK IR AUK SVEIKAS“

Paskelbimo data Peržiūros: 633

Būrelis „SPORTUOK IR AUK SVEIKAS“
Vadovas – Regina Šinkūnienė
Paskirtis: 3- 4 kl. mokiniams
Būrelis vyksta pirmadienį 13.00- 14.40 val., Sporto salėje

Tikslas:
Ugdys fizines galias, kryptingai ir tikslingai jas lavins. Mokiniai bus skatinami siekti kuo geresnių asmeninių rezultatų. Ugdys doro, sąžiningo rungtyniavimo įgūdžius. Plėtos žinias, gebėjimus, taip pat įgūdžius, padedančius saugiai elgtis, išvengti traumų.

Uždaviniai:

• mokiniai stiprins fizinę sveikatą;
  • ugdys sveikos gyvensenos įgūdžius;
  • tenkins norą ir poreikį judėti, fiziškai veikti;
  • lavins ir stiprins savo fizinį pajėgumą;
  • ruošis ir aktyviai dalyvaus įvairiose mokykloje bei mieste organizuojamose pradinių klasių mokinių varžybose.

Vienas iš aktyviausiai lankomų popamokinių veiklų yra 3-4 klasių sporto būrelis. Mokiniai noriai žaidžia judriuosius žaidimus, mokosi žaisti futbolą, krepšinį. Populiariausias žaidimas „Kvadratas“, kurį vaikai žaistų nors ir kiekvieną dieną. Užsiėmimų metu mokosi šokinėti per šokdynę, lanką, varyti krepšinio kamuolį, įveikti įvairias kliūtis.