Saviugdos būrelis „GALVOK IR DIRBK KAIP MOKSLININKAS“

Paskelbimo data Peržiūros: 830

Vadovas – Valda Bikutė
5-8 kl. mokiniams, 1 val. per savaitę. Antradieniais 13.55-14.40 val.

Tikslas: Gamtosauginių ir gamtotyriminių nuostatų ugdymas.

Uždaviniai:
a) vykdyti tiriamąsias veiklas;
b) gilinti gamtos ir biologijos žinias;
c) formuoti pozityvų požiūrį atliekant veiklas grupėse;
d) ugdyti savivertę, savigarbą ir savitvardą.

Siekiamas rezultatas:
Naudosis moksline literatūra. Atliks tyrimus, formuluos hipotezes ir įvardins išvadas. Apibendrins tiriamosios veiklos naudą žmogaus gyvenime ir gamtos saugojime. Dalyvaus mokyklos, rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose.

Respublikinis projektas „Laimingas vanduo 2019 – Darom bangą!“

Projekto tikslas – ugdyti mokinių saviraišką pilietiškumo ir ekologijos srityse bei skatinti savanorišką veiklą.
Pirmas uždavinys: skatinti pilietinę iniciatyvą „Pažink, globok, dalinkis“.
Pirmą etapą PAŽINK įgyvendina 6a klasės mokinys Ugnius Timofejevas. Jis tiria Dauniškio ežero taršą, analizuodamas vandens kokybę indikuojančius augalus. Gamatamokslinį tyrimą mokinys atliks iki pavasario.

Antras projekto uždavinys: Lavinti kūrybiškumą organizuojant fotografijų „Vandens gyvybė 2020“ konkursą.
Šiame etape PAŽINK dalyvauja 6a klasės mokinys Ugnius Timofejevas ir visi 6b klasės mokiniai. Akimirkos atsispindi nuotraukose.