Būrelis FOTOMOTYVAS – BŪK DETEKTYVAS

Paskelbimo data Peržiūros: 275

Būrelis FOTOMOTYVAS – BŪK DETEKTYVAS
Paskirtis: 4-8 kl. mokiniams.

Tikslas:
įgyti praktinių fotografavimo įgūdžių ir juos pritaikyti kraštotyrinėje veikloje, aktyvinant vaizduotę, pastabumą, kūrybingumą, atrandant ir išradingai pateikiant istorinę medžiagą apie įvairias savo krašto vietas bei pasitelkus išmaniąsias technologijas ( t.y. programėlę „Būk detektyvas“) įveikti komandos draugų sukurtus maršrutus ir iššūkius.

Uždaviniai:
užsiėmimų metu mokiniams sudaryti galimybes:
* susipažinti su fotografijos technologijų panaudojimu fiksuojant istorinį-kultūrinį paveldą ir atskleidžiant fotokompozicijos pradmenis.
* aktyviai judėti, tyrinėti ir pažinti Utenos miesto erdves, jų kaitą ir miesto istoriją; ieškoti miesto erdvėse senosiose Utenos nuotraukose užfiksuotų vietų, nufotografuoti dabartinį vaizdą iš to paties rakurso ir nuotraukas palyginti.
* taikyti įgytas žinias sociokultūrinėje aplinkoje, atliekant ir motyvuotai pateikiant kūrybines užduotis.
* kūrybingai bendradarbiauti tarpusavyje, diskutuoti ir dalintis idėjomis, įveikiant draugų pasiūlytus maršrutus, fotomįsles bei iššūkius.

Siekiamas rezultatas:
Vyturių progimnazijos komanda parengs edukacinius maršrutus ir iššūkius bei sukurtus veiklos rezultatus skelbs edukacinėje platformoje www.bukdetektyvas.lt
Užsiėmimai vyksta Utenos miesto erdvėse, užsiėmimų pradžia 40 kabinete,

ketvirtadieniais nuo 13.55 iki 14.40 (vadovė R. Jančauskienė)