Dailės būrelis „SPALVŲ PASAULIS“

Paskelbimo data Peržiūros: 894

Neformalaus ugdymo dailės būrelyje „Spalvų pasaulis“ mokiniai išmoks įvairių kūrybos technikų, susipažins su medžiagų savybėmis, pamatys koks nuostabus yra spalvų pasaulis. Mokysis įvairių dailės raiškos technikų: piešimo (pieštuku, plunksnele, teptuku, tušu, kreidele), tapymo (guašu, akvarele), dekoravimo, štampavimo, aplikavimo (popieriuje, audinyje), koliažo, monotipijos, mozaikos. Susipažins su lietuvių liaudies menu scenografijoje, architektūroje, tautodailėje, su pasaulio meno kūriniais. Gebės puošti savo buitį, rūpintis buities kultūra: savo išvaizda, elgesiu, bendravimu, aplinka. Mokiniai atstovaus miesto renginiuose, konkursuose, parodose. Gebės savo tautos estetines ir etines vertybes pritaikyti mokykloje ir kasdienėje veikloje. Gebės pasakyti, kas pasisekė, kas ne ir kaip reikėtų patobulinti savo darbą. Užsiėmimai vyksta penktadieniais nuo 13.00 val. iki 13.45 val., 63 kabinete.

Būrelio mokytoja Aldona Belopetravičienė