Būrelis „JAUNIEJI DIZAINERIAI“

Paskirtis: 5-8 klasių mokiniams

Būrelis vyksta pirmadienį 13.55-14.40 val., 81 kabinete

Tikslas:
Naudojantis dizaino pagrindais, išmokyti kurti ir gaminti įvairius daiktus, apipavidalinti interjerą.
Uždaviniai:
Ugdyti profesinius gebėjimus, atliekant įvairius dizaino konstravimo projektus;
Profesionaliai tobulėti naudojant įvairias atlikimo technologijas;
Lavinti vaizduotę, skonį, kūrybiškumą, žadinti meninę intuiciją;
Formuoti meninius gebėjimus dirbant su įvairiomis medžiagomis ir juos pritaikyti praktikoje;

Siekiamas rezultatas:
Mokėti laisvai kurti ir kūrinyje atskleisti funkcijos, formos ir grožio sintezę. Įsisavinti viso kūrybinio proceso metodologiją nuo idėjos iki kūrinio (gaminio), demonstravimo parodoje. Parengti dizaino darbų parodą, pristatyti mokyklos bendruomenei.

Kūrybiškumo žavesys

Mūsų mokinių kūrybiškumui ribų nėra! Turime puikias erdves kūrybai, šiuolaikiškas ir patrauklias priemones, begalinį norą piešti, konstruoti, puošti, pažinti ir patirti kūrybos džiaugsmą.