Paskelbimo data Peržiūros: 1256

Vyturių progimnazijos biblioteka yra informacijos, kultūros ir švietimo centras.
Modernizuoti mokyklos biblioteką, sukurti modernią mokymo bei mokymosi aplinką padėjo Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos „Mokyklų tobulinimo programos plius" projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas". Dabar turime jaukią biblioteką, puikią skaityklą, kur Jūsų laukia bibliotekininkė Danutė Slavinskienė.
Mokiniai dažnai noriai lankosi bibliotekoje ir skaitykloje, ieško informacijos, reikalingos pamokoms, ruošia namų darbus, rengia projektus, ruošiasi renginiams, organizuoja šventes, turiningai leidžia laisvalaikį, susitinka su įdomiais žmonėmis. Ypatingas dėmesys skiriamas pradinių klasių mokinių skaitymo įgūdžiams ugdyti. Čia taip pat ugdomi ir mokinių informaciniai įgūdžiai. Renginių ir švenčių metu ugdomas kūrybiškumas, verslumas, grožio jausmas.
Mokytojai irgi dažnai užsuka į biblioteką, kad galėtų geriau pasiruošti pamokoms, išvykoms, ekskursijoms, seminarams, susipažintų su naujovėmis.
Bibliotekos darbuotoja nuolat padeda mokyklos bendruomenei rengiant įvairius projektus, renginius, glaudžiai bendradarbiauja ir su mokinių tėveliais, ir su seneliais. Rengiamos įvairios jų darbų parodos, susitikimai.
Skaitykloje vyksta daug renginių, padedančių atsiskleisti vaiko gabumams. Stengiamasi padėti kiekvienam mokiniui atrasti savyje kūrybingumo gyslelę. Leidžiamos knygos, kompaktiniai diskai, lankstinukai. Mokiniai skatinami dalyvauti įvairiuose respublikiniuose konkursuose.
Bendradarbiaujama su nuolatiniais bibliotekos renginių rėmėjais.
Bibliotekininkė nuolat kelia kvalifikaciją: dalyvauja seminaruose, parodose, konferencijose, mugėse.

Mielas moksleivi, labai laukiame Tavęs bibliotekoje, kur Tu galėsi:

• ieškoti reikiamos informacijos
• pasidalinti įspūdžiais apie perskaitytas knygas
• pelnyti šauniausio skaitytojo vardą
• piešti, kurti ir surengti parodą
• laimėti prizų renginių metu
• paruošti pamokas
• smagiai ir turiningai praleisti laisvalaikį
• pajusti skaitymo malonumą!

BIBLIOTEKOS DOKUMENTAI

UTENOS VYTURIŲ PROGIMNAZIJOS BIBLIOTEKOS FONDO APSAUGOS NUOSTATAI

NAUDOJIMOSI UTENOS VYTURIŲ PROGIMNAZIJOS BIBLIOTEKA TAISYKLĖS

BENDROJO UGDYMO DALYKŲ VADOVĖLIŲ IR MOKYMO PRIEMONIŲ APRŪPINIMO TVARKOS APRAŠAS

NUPIRKTI VADOVĖLIAI IR MOKYMO PRIEMONĖS 2019 M.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Untitled 1d

Geriau pamatyti savo akimis Youtube