Konkursas „Jaunasis gamtininkas“

Parašyta 2014-04-30 Peržiūros: 719

Balandžio 29 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriuje, vyko 1-4 klasių respublikinis mokinių žinių ir gebėjimų konkursas „Jaunasis gamtininkas", kuriame dalyvavo mūsų mokyklos komanda. 1a klasės mokiniai: Miglė Žemaitytė ir Nojus Žuronskas, kuriuos ruošė mokytoja Angelė Marcinkevičienė. 2b klasės mokiniai: Gustė Malinauskaitė ir Ugnius Musteikis, jų mokytoja Rita Malinauskaitė. Mokiniai dirbo komandoje. Jie draugiškai atliko teorines ir praktines užduotis gamtos tema ir laimėjo III–iąją vietą!
Po konkurso visi dalyviai pasivaikščiojo po labai gražią centro aplinką, pamatė ten gyvenančius įvairius gyvūnus bei paukščius. Mokiniai ne tik išbandė savo jėgas, bet ir praplėtė akiratį.