Švenčiame Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną!

Parašyta 2020-02-14 Peržiūros: 953

Šią savaitę mokyklos bendruomenėje vyko renginiai, skirti Vasario 16-ąjai pažymėti.
Džiugu, kad Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ pasiryžo dalyvauti ir susigrumti dėl geriausio Lietuvos istorijos žinovo vardo 21 mūsų progimnazijos mokinys. Geriausiai konkurse sekėsi 6a klasės mokiniams: nepralenkiamas žiniomis buvo Ignas Petravičius. Nedaug nuo jo atsiliko Emilija Petrulionytė ir Erikas Sinkevičius.
Būrelio „Būk detektyvas“ nariai ir keletas savanorių, pasitelkę išmaniąją programėlę, sumanė ištirti, kur ir kada uteniškiai pirmąkart surengė Vasario 16-osios šventę Utenoje. Įminti šią mūsų miesto mįslę buvo tikras iššūkis, bet vis tik pavyko!
Šventinę nuotaiką sukūrė papuoštos trispalvėmis dekoracijomis mokyklos erdvės ir dailūs karpiniai languose.
Veiklas vainikavo Vasario 16-osios minėjimas mokyklos kieme: sustoję į didžiulę širdį, visi drauge sugiedojome Lietuvos himną, susirinkusius pasveikino Mokinių tarybos pirmininkė Kotryna Černiauskaitė ir sudainavome Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“.
Dėkojame dailės mokytojai Editai Ramelienei, muzikos mokytojui Linui Vaitiekėnui, Mokinių tarybai ir visai mokyklos bendruomenei, dalyvavusiai šventėje.

Socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė