SAUGESNIO INTERNETO SAVAITEI skirti renginiai

Parašyta 2020-02-13 Peržiūros: 62

Lietuvoje vasario 10–15 d. vyksta SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ, kurios metu ugdymo įstaigos saugumo temomis rengia įvairias šviečiamąsias veiklas vaikams ir jaunimui. Tai pasaulinė iniciatyva, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Prie šios iniciatyvos kasmet jungiasi ir mūsų mokykla. Šią savaitę informacinių technologijų mokytojos Galina Šerlatienė ir Loreta Deveikienė su mokiniais diskutavo apie internete slypinčius pavojus ir socialinių tinklų iššūkius. Buvo akcentuota asmens duomenų ir privatumo išsaugojimo svarba, priminta, kad internete paskelbta informacija tampa vieša, todėl ja gali pasinaudoti piktavaliai ir kt. Mokytojų teigimu, šia savaite siekiama atkreipti dėmesį į kylančias problemas internete ir kviečiama visiems kartu kurti SAUGESNĮ INTERNETĄ.

IT mokytojos