LadyGolas U12

Parašyta 2020-02-12 Peržiūros: 497

Vasario 6 dieną Molėtose vyko salės futbolo LadyGolo Utenos apskrities finalinis turnyras, kuriame komandos nugalėtojos iškovojo teisę vykti į Lietuvos LadyGolo didįjį superfinalą. Mažiausiųjų grupėje, kur varžėsi 12 m. ir jaunesni vaikai, mūsų mokyklą atstovavo dvi mergaičių futbolo komandos. Antroji Vyturių komanda (Rugilė Trumpaitė, Austėja Dirmaitė, Austėja Bilaišytė, Austėja Šostakaitė, Minija Kuznecovaitė, Otilija Kamarovaitė, Gabrielė Karlauskaitė ir Miglė Urbanavičiūtė) į savo sąskaitą įsirašiusi 1 pralaimėjimą, 1 lygiąsias ir 1 pergalę iškovojo 2 vietą į priekį praleidusi visas pergales iškovojusią ir į Lietuvos superfinalą patekusią pirmąją Vyturių komandą (Karolina Daubaraitė, Ugnė Kvartūnaitė, Miglė Sinkevičiūtė, Goda Dičiūtė, Viltė Maželytė, Viktorija Naprytė, Dominyka Prontkelevičiūtė ir Gabrielė Savickaitė).
Didysis salės futbolo LadyGolo superfinalas vyks kovo 4 d. Prienuose.

Fizinio ugdymo mokytojas Artūras Savickas