Konkursas „Augu skaitydamas“

Parašyta 2014-02-13 Peržiūros: 427

Vasario 5 dieną Utenos „Žiburio" pradinėje mokykloje vyko tarprajoninis finalinis konkursas „Augu skaitydamas". Dalyvavo mūsų mokyklos 4-osios a ir 4-osios b klasių komanda „Raudonkepuraitės" (mokytojos metodininkės Loreta Januškevičienė, Rima Raudonienė). Renginį organizavo Utenos ir Rokiškio knygynų „Pegasas" vadovės. Konkurse dalyvavusios komandos buvo nusiteikusios kuo puikiausiai, tryško nekantrumu parodyti savo žinias, gebėjimus. Smagu buvo klausytis sklandžios vaikų kalbos, matyti jų jaudulį dėl sėkmės. Akivaizdu, kad į renginį susirinko tikrai daug skaitantys vaikai. Namo išvykome labai laimingi, pilnomis rankomis puikių prizų. Tikimės, kad šis konkursas tęsis ir kitais metais. Vaikai turtins savo žodyną, kalbą, tobulins bendravimo įgūdžius.