Konkursas „Augu skaitydamas“

Parašyta 2014-02-13 Peržiūros: 361

Vasario 5 dieną Utenos „Žiburio" pradinėje mokykloje vyko tarprajoninis finalinis konkursas „Augu skaitydamas". Dalyvavo mūsų mokyklos 4-osios a ir 4-osios b klasių komanda „Raudonkepuraitės" (mokytojos metodininkės Loreta Januškevičienė, Rima Raudonienė). Renginį organizavo Utenos ir Rokiškio knygynų „Pegasas" vadovės. Konkurse dalyvavusios komandos buvo nusiteikusios kuo puikiausiai, tryško nekantrumu parodyti savo žinias, gebėjimus. Smagu buvo klausytis sklandžios vaikų kalbos, matyti jų jaudulį dėl sėkmės. Akivaizdu, kad į renginį susirinko tikrai daug skaitantys vaikai. Namo išvykome labai laimingi, pilnomis rankomis puikių prizų. Tikimės, kad šis konkursas tęsis ir kitais metais. Vaikai turtins savo žodyną, kalbą, tobulins bendravimo įgūdžius.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla