Fizinio ugdymo pamoka pirmokams

Parašyta 2020-02-03 Peržiūros: 97

Sausio 31 dieną 1a ir 1b klasių mokiniams fizinio ugdymo pamoką vedė „Utenio“ akademijos futbolo treneris Tadas Šumskas. Jis pakvietė jaunuosius futbolininkus sportuoti ir mokytis futbolo paslapčių. Treneris papasakojo, kad „Utenio“ futbolo akademijoje akcentuojamos bendražmogiškosios vertybės, vaikai mokomi būti gerais ir kultūringais, siekiančiais išsilavinimo žmonėmis. Futbolo akademijos tikslas – ugdyti talentingus, elitinėse lygose žaisiančius žaidėjus, kartu sudarant sąlygas kokybiškai sportuoti ir žaisti futbolą visiems vaikams.
Bendradarbiavimo su socialiniais partneriais plėtotė – viena iš Vyturių progimnazijos strateginės veiklos programos prioritetinių krypčių. Bendradarbiaujame su institucijomis, besirūpinančiomis vaikų gerove.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė