Anglų kalbos pamokos – KITAIP

Parašyta 2020-01-20 Peržiūros: 84

Kalbos – galimybė pažinti mus supantį pasaulį. Kalbų mokymosi priemonės gali būti itin įvairios: atmintinai mokytis užsienio kalbos žodžių ir gramatikos, žiūrėti filmus, klausytis dainų, tačiau įmanoma rasti ir įvairesnių bei įdomesnių būdų. Vienas iš jų – susirašinėjimas laiškais. Galima pamanyti, kad ši priemonė yra nepatraukli šiuolaikinių technologijų amžiuje, tačiau laiškas, atkeliavęs iš Turkijoje, Ispanijoje, Graikijoje ar kurioje kitoje užsienio šalyje gyvenančio susirašinėjimo draugo, paslaptingai įsitaisęs kelionėje aplamdytame voke, suteikia tikrai nemažai džiaugsmo. Tuo jau spėjo įsitikinti 5a ir 5b klasių mokinukai. eTwinning portale susipažinus su mokytoja Hatice Pektas, kilo mintis Lietuvos ir Turkijos mokinius paskatinti susirašinėti laiškais. 2019 m. gruodžio mėnesį mokinukai per anglų kalbos pamokas parašė ir išsiuntė susirašinėjimo draugams, gyvenantiems Stambulo mieste, Turkijoje, laiškus, kuriuose trumpai papasakojo apie savo šeimą, augintinius, pomėgius ir savo mokyklą. Grįžę po Kalėdinių atostogų, penktokai gavo didžiulį voką, kuriame pūpsojo turkų moksleivių laiškai ir mažytės dovanėlės mūsų mokiniams. Vasario pradžioje turkų mokiniai po žiemos atostogų sugrįš į mokyklą. Rašysime naujus laiškus, siųsime laiške paslėptas staigmenėles, mokysimės anglų kalbos KITAIP.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė