Konkursas pasibaigė

Parašyta 2013-12-13 Peržiūros: 325

Dar pavasarį mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir fotografijų konkurse"Gandrus pasitinkant- 2013" .Konkursui piešinius siuntė daugiau nei 18000 vaikų iš visos Lietuvos. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokiniai pateko į nugalėtojų gretas.
Gruodžio 13 dieną „Naisių vasaros" teatras dovanojo vaikams spektaklį „Pasaka apie Dievo vaikelį".
Mokytoja A. Belopetravičienė visų vardu padėkojo"Naisių teatro" aktoriams, partneriams V.Kazielai, Z.Ramoškienei, mecenatui Ramūnui Karbauskiui už prizą ir kartu padovanotą prieškalėdinę šventę mūsų vaikučiams. Labai lauksime naujų konkursų.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla