Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Konkursas pasibaigė

Parašyta 2013-12-13 Peržiūros: 371

Dar pavasarį mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir fotografijų konkurse"Gandrus pasitinkant- 2013" .Konkursui piešinius siuntė daugiau nei 18000 vaikų iš visos Lietuvos. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokiniai pateko į nugalėtojų gretas.
Gruodžio 13 dieną „Naisių vasaros" teatras dovanojo vaikams spektaklį „Pasaka apie Dievo vaikelį".
Mokytoja A. Belopetravičienė visų vardu padėkojo"Naisių teatro" aktoriams, partneriams V.Kazielai, Z.Ramoškienei, mecenatui Ramūnui Karbauskiui už prizą ir kartu padovanotą prieškalėdinę šventę mūsų vaikučiams. Labai lauksime naujų konkursų.