Projektas „Kūrybiškumo erdvė“. Svečiuose Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos šeštokai

Parašyta 2020-01-15 Peržiūros: 79

2020 metų sausio mėn. Utenos Vyturių progimnazijoje lankėsi Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos 6 klasės mokiniai su klasės vadove D. Kažukauskaite. Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose trijuose mokykloje veikiančiuose klubuose: Interaktyviame, Perkusininkų ir Kūrybiškumo, įkurtuose ir įranga bei priemonėmis aprūpintuose pagal Utenos švietimo centro (pareiškėjas), Utenos rajono savivaldybės administracijos (partneris) ir Neformalaus ugdymo centro (partneris) vykdomą ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą NR. 08.6.1-ESFA-V-911-20-0009 „KŪRYBIŠKUMO ERDVĖ“, kurio tikslas – mažinti socialinę atskirtį skatinant Utenos miesto bendruomenės įsitraukimą per savanorystę į projekto sociokultūrines paslaugas, ugdančias socialinę atskirtį patiriančių šeimų vaikų ir jaunimo kūrybiškumą. Projekto pareiškėjas su Utenos Vyturių progimnazija yra sudaręs bendradarbiavimo sutartį.

Projekto koordinatorė Ramunė Sabaliauskienė