Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Mr. Golo turnyro superfinalas

Parašyta 2019-12-20 Peržiūros: 79

Pagaliau, š. m. gruodžio 17 d., Prienuose įvyko, ilgai lauktas, berniukų salės futbolo Mr. Golo turnyro superfinalas, kur varžėsi 10 stipriausių Lietuvos progimnazijų futbolo komandų, tarp kurių buvo ir Utenos Vyturių progimnazijos berniukai. Suskirstytos į 2 grupes komandos varžėsi viena su kita, kol išsiaiškino, kurios 2 komandos iš pogrupio papuola tarp 4 stipriausių Lietuvos komandų. Sudėtingose kovose, įveikę pogrupio barjerą, mūsų komanda galutinėje įskaitoje užėmė aukštą IV-ąją vietą. Mūsų komandą atstovavo ir mūsų progimnazijos garbę gynė Titas Didžgalvis, Aironas Glebas, Tomas Burokas, Modestas Butkevičius, Nikolas Klimavičius, Gustas Kaškauskas, Tadas Rimša, Taironas Mažylis ir Augvidas Vilutis.

Fizinio ugdymo mokytojas Artūras Savickas