Pamoka netradicinėje aplinkoje

Parašyta 2019-12-03 Peržiūros: 76

Penktadienį, lapkričio mėn. 29 d., 5a klasės mokiniai lankėsi Utenos rajono atliekų centre. Vyko gamtos mokslų pamoka, kurios tema „Atliekų tvarkymo būdai“.
Mokinių mintys grįžus iš Utenos rajono atliekų centro:

Būdama URAC pamačiau įdomių mechanizmų, kurie rūšiuoja atliekas. Mačiau rūšiavimo procesą. Sužinojau, kaip perdirbamos atliekos. Praplėčiau savo akiratį. Buvo įdomu. Tikiuosi tokių pamokų bus ir daugiau.

Laurinavičiūtė Ema

Sužinojau, kad į URAC per vieną dieną atveža 100 t šiukšlių.
Mačiau, kaip rūšiuojamos šiukšlės. Sužinojau, kad yra du rūšiavimo būdai: mechaninis ir automatinis.

Samanta Paukštytė

Utenos atliekų rūšiavimo centre pamačiau, kur atkeliauja mūsų visų išmestos šiukšlės. Nustebau, kad jų labai daug. Mačiau, kad šį darbą atlieka ne tik žmonės, bet ir speciali įranga. Daug darbų yra kompiuterizuota. Nustebau, kad čia yra tvarkinga.

Gabrielius Tyla

Biologijos mokytoja Valda Bikutė